ONLİNE KİTAP SİTELERİ

Kitap kurtlarının en sevdiği alışkanlık kitap fuarlarına katılmak,ajandalarına kaydettikleri kitapları incelemek, sevdikleri yazarların kitabını satın alarak yazarına imzalatmak ve yazar söyleşilerine katılmaktır. Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının hızla yaygınlaşması kitap severler için de yeni imkanları ve fırsatları beraberinde getirmiştir. Bu yazımızda online kitap alabileceğiniz bazı kitap sitelerini sizler için derledik. Hiç şüphesiz kitap fuarında kitaplara dokunarak, koklayarak satın almanın zevki tartışılmazdır. Ancak gerek zamandan tasarruf gerekse cazip kitap fiyatları sunması nedeniyle online kitap almakta gerekli olabiliyor.

Kitapyurdu İnternet Sitesi

www.kitapyurdu.com Kitap severlerin aradıkları kitaba rahatça ulaşabileceği site, yazarlardan imzalı kitap seçeneğini de sunuyor. Zaman zaman yeni çıkan kitaplarda uyguladığı cazip tekliflerde oldukça güzel. Yazarlar hakkında tanıtıcı bilgileri, beraberinde ilgili yazarın tüm kitaplarına da ulaşabilirsiniz. Kargo ödeyen kitaplarla da kargo ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz.

D&R

www.dr.com.tr  Güvenerek kitaplarınızı satın alabileceğiniz internet sitesi, belli kitap siparişi verdiğinizde kargo ücreti almadığı gibi belli indirimlerde uyguluyor.

Babil Kitap

www.babil.com  Yayınevlerinin uyguladıkları indirimlerden sizleri haberdar eden babil ailesi, tüm fırsatları sizlerin ayağına getiriyor. Güvenle kitap alabileceğiniz sitenin göze hitap ettiğini belirtelim.

İdefix

www.idefix.com Ailesi yazarından imzalı kitap imkanı sunan online kitap sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına oldukça hızlı bir arayüz sunan site, belli oranlardan sonra kargo ücreti almıyor. Haftalık indirimler ve kampanyaları takip etmenizde yarar var. Güvenilirlik noktasında içiniz rahat olsun.

Hepsiburada

www.hepsiburada.com Sanırım hepsiburada ailesini duymayan yoktur. Uzun yıllardır birçok alanda satış yapan internet sitesinde kitap bölümü de mevcut. Özellikle belli zamanlarda uyguladığı tek fiyat uygulaması oldukça güzel imkanlar sunuyor. Bu nedenle online kitap siteler listesine hepsiburada ailesini de ekleyin.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. kahramankazansektor.com | 2020

Iyzico