ANNE BEBE MAĞAZASI

Kahramankazan İlçemizde Bebek ve Annelere hitap eden...

 
            Kahramankazan İlçemiz, yerel gelişmelere sahne olduğu gibi ticari faaliyetlerde de kendisinden söz ettiren firmalara ev sahipliği yapıyor. Sıfır altı yaş çocuklara ve hamile annelere hitap eden Candan Anne Bebe Mağazası 400 metrekarelik alanıyla önemli bir hizmet sunuyor. Kahramankazan klasik ticaret kuralları ve pazarlık usulü yaygın olan bir ilçe olmasına rağmen Candan Anne Bebe, barkot uygulamasıyla da ticari alanda yeni bir uygulamaya da merhaba demiş oldu.
 
             Mağaza portföyünde ki zenginlik anne ve babalara geniş olanaklar sunmuş oluyor. Bebek zıbınları, yeni doğan ürünleri, kabanlar, tişörtler, elbiseler, ayakkabılar, oyuncaklar ilk dikkat çeken ürünler. Mağazanın alt katı tamamen bebek beşik modelleri ve çocuk gereçleri ile sizi karşılıyor. İstediğiniz beşik modelini deneyebiliyor, istediğiniz renk ve modeli alabiliyorsunuz. Hizmet bununla da kalmıyor, aldığınız beşik veya çocuk odası Candan Anne Bebenin profesyonel montaj ekibi tarafından evinize götürülüyor ve montajı gerçekleştiriliyor.
 
             Çocuk araç ve gereçleri reyonunda birbirinden güzel ürünler sizleri bekliyor. Üç tekerlekli bisiklet modelleri, bebek arabaları, araba koltukları, yürüteç modelleri, zıpzıp modelleri, ana kucakları ve aklınıza gelen tüm araç ve gereçleri Candan Anne Bebe mağazasında bulabilirsiniz. Bebekler için oldukça elzem olan bebek emzikleri, biberonlar, suluk çeşitleri, kremler, bebek şampuanları reyonları da dikkatinizden kaçmayacaktır.
 
              Davut CANDAN tarafından 2013 yılında kurulan mağaza, üç personeliyle hizmet vermektedir. Konum olarak Kahramankazan Belediyesine 100 metre mesafede, Ziraat Bankası karşısında bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan mağaza, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde fatura ve değişim fişi uygulaması yapmaktadır. Tüketici Haklarına fazlasıyla değer veren Mağaza bugüne kadar hiçbir müşterisi ile problem yaşamamıştır. Mağaza içeriden ve dışarıdan 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmekte ve müşterilerine huzurlu bir ortam sunmaktadır.
 
            Mağaza içerisinde satılan tüm ürünler kaliteleriyle dikkat çekiyor. Prensip olarak kaliteli ürün satmaya gayret eden firma, en makul fiyatlandırma ile hizmet sunuyor. Birbirinden ünlü ve tanınmış markaları bulabilirsiniz. Fiyat konusunda da kısa bir araştırma yaparsanız mağaza fiyatlarının ne kadar makul olduğunu görürsünüz. Mağazanın mevsim başlarında uyguladığı yüzde elli ve yüzde kırk kampanyaları ve bir alana bir bedava kampanyaları da oldukça rağbet görmektedir.
 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. kahramankazansektor.com | 2020

Iyzico