İMAM HATİP LİSESİ DESTAN YAZDI

Kahramankazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ...

Kahramankazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldıkları yarışmalardan derece almadan gelmiyor. Peş peşe gelen dereceler idareci, öğretmen ve öğrencileri sevince boğdu.

 

 Ankara Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında yapılan Ezanı Güzel Okuma yarışması oldukça zorlu bir mücadeleye sahne oldu. Birbirinden yetenekli genç öğrenciler ellerinden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösterdiler. Kahramankazan İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Yasin CİVAN, rakiplerini geride bırakarak Ankara Anadolu İmam Hatip Liseleri Ezanı Güzel Okuma Ankara il 1.oldu.

Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında yapılan Arapça Şiir Okuma yarışmasına da katılan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi, bu kategoride de birinciliği kaptırmadı. Hacer MEDET, Anadolu İmam Hatip Liseleri  Arapça Şiir Okuma Ankara il 1. olarak, ilçemize bir madalya daha kazandırdı.

 

Bir başka sevindirici haber de, Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında gerçekleştirilen Hutbe Okuma yarışmasından geldi. Furkan AKKAYA, Hutbe Okuma Yarışmasında Ankara 3.oldu.

 

Kahramankazan İlçemize iki birincilik ve bir üçüncülük getirerek bizleri gururlandıran Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi İdareci, Öğretmen ve Öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

 

Öğrencilerimize bölge yarışmalarında başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. kahramankazansektor.com | 2020

Iyzico