İYİ Parti Adayı Fazıl KÖREMEZLİ…

.

Kahramankazan Belediye Başkanlığı için adaylar bir bir açıklanmaya başladı. Ak Parti Kahramankazan Belediye Başkan Adayı  ve Cumhur ittifakı adayı olarak Serhat OĞUZ’u açıklamıştı.

 

Ak Parti adayının açıklanması sonrası gözler Millet ittifakına yönelmişti. Beklentiler Millet ittifakının Kahramankazan’da  yarışa İYİ Parti ile gireceği yönündeydi. Nitekim CHP Genel Başkanı  Kemal KILÇDAROĞLU ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER bir araya gelerek ittifak yapılan il ve ilçeleri açıkladı. Açıklamaya göre 2019 Yılı yerel seçimlerinde  Millet ittifakının, Kahramankazan’da İYİ Parti ile seçime gireceği böylece kesinleşti.

 

Bu açıklamadan sonra Fazıl KÖREMEZLİ, Resmi sosyal medya hesabından İYİ Parti Kahramankazan Belediye Başkan Adayı  olduğunu duyurdu.

Açıklama şu şekilde :

İyi Parti Kahramankazan Belediye Başkan Adaylığım bugün itibariyle resmi olarak açıklanmıştır. 
Seçimlerin Kahramankazan’ımıza ve insanımıza hayırlı olmasını dilerim. 
Siyasi görüşü ne olursa olsun kimsenin kalbinin kırılmadan ve huzur içinde seçimlerin yapılmasını temenni ederim. Bunun için bu süreçte elimden gelen gayreti göstereceğim. 
Hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Kutsallarımız Dinimiz, Vatanımız, bayrağımız, milletimizdir. Partiler kutsalımız degil bizler için aracıdır, seçimler insanımızın tercihidir. 
Allahın izni ve sizlerin destegiyle başaracağımıza inanıyorum. 


Selam ve Dua ile ...

 

2014 Yerel seçimlerinde Kahramankazan Belediye Başkanlığı yarışında MHP Adayı olan Fazıl KÖREMEZLİ, o zaman ki rakibi Lokman ERTÜRK ile yarışmış ve seçimi kaybetmişti. Seçimlerde yüksek oranda oy alan KÖREMEZLİ’nin 31 Mart seçimlerinde nasıl bir sonuç alacağı merak ediliyor.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. kahramankazansektor.com | 2020

Iyzico