Sizleri afacan, zeki ve becerikli Rüzgar ile tanıştırmak istiyorum. Rüzgar, ülkemizde yaşayan binlerce sokak çocuğundan bir tanesi. Kimsesiz çocukların sahipsizliginden istifade eden bir çetenin eline düşmüştür. Çete çocukları hırsızlık yapmaları konusunda eğitmekte, akşam elleri boş gelenleri ise cezalandirmaktadir. Hırsızlık yapmalarının onlar için tek artı yönü başlarını sokacak bir barınakta kalmalarına izin verilmesidir. Kimsesiz iseniz, sahip çıkan kimseniz yoksa bir barınak sizin için çok şey ifade etmektedir.

Rüzgar, hırsızlık yapmaktan hoşlanmamakta bir çıkar yol aramaktadır. Hatta arkadaşlarına birgün hepimizi bu adamlardan kurtaracağım diye umudunu haykırmaktadir.

Rüzgar, telefonlarını çaldığı bir çiftten kaçarken bir eve girer. Bu evin sahibi Ece isimli nişanlı bir kızdır. Bu karşılaşma ilk anda ürpertici olsada zamanla ikili arasında bir sevgi oluşur. Bu sevgiye Ece'nin nişanlısı Alper'de dahil olur. Ancak bu sevgi çete mensuplarının kabul edeceği bir durum değildir. Çünkü Rüzgar, altın yumurtlayan bir tavuktur. Kimse elindeki böyle bir hazineye kolay kolay bırakmak istemeyecektir. Sevgi mi kazanacak yoksa menfaat mi? Bundan sonrasını izleyerek karar vermesi size düşüyor.

Film konusu itibariyle sevgi ve fedakarlık kavramlarını işlediğini belirtelim. Ailecek izleyebileceğiniz kategoride değerlendirebiliriz. 

İyi seyirler diliyoruz.  

 

Filmin Adı : Rüzgar 

Yönetmen :  Serkan Acar

 

 

Tanıtım     :Musa KARAKAYA

İnstagram : https://www.instagram.com/kahramankazansektor/

Facebook : https://www.facebook.com/kazan.sektor

Tweter        : https://twitter.com/KazanSEKTR

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. kahramankazansektor.com | 2020

Iyzico